Over ons

Ons verhaal
Sport, beweeg en beleef. Ons doel is heel simpel: jou in beweging brengen, een sport voor je vinden die bij je past en je verleiden om naar een evenement te komen waar jij dé ultieme sportbeleving ervaart.

Dit is wat we doen
We zijn dé verbinder van sport, bewegen en beleven voor iedere Zwollenaar en omliggende regio, waarbij sport als doel- en middel de drijvende kracht is achter elke samenwerking. Onze ambitie is iedereen gezond en vitaal te houden door middel van sport en bewegen. Van Zwolle willen we een sportstad maken en daarmee ook de regio te versterken. We doen dit samen met gemeenten, sportverenigingen, sportaanbieders, onderwijsinstellingen, maatschappelijke organisaties en bedrijven. Dat geeft ons energie en daar zijn we trots op.

Ontwikkelingen binnen de sportsector vertalen onze professionals met passie naar vernieuwende sport- en beweegarrangementen voor jong en oud. Het zij in het bewegingsonderwijs, bij de sportvereniging en/of in de wijk. Je kunt bij ons terecht met al je vragen op het gebied van (aangepast) sporten en bewegen of wanneer je een sportaccommodatie wilt huren. Ook zijn we er voor je als je een steuntje in de rug nodig hebt van bijvoorbeeld het Jeugd Fonds Sport of het Zwemvangnet. Zo stimuleren we een leven lang met plezier sporten, bewegen en beleven en dragen we bij aan een vitale regio.

Dit is ons team
Onze organisatie bestaat uit 50 professionals. Een divers team met verenigingsadviseurs, adviseurs op het gebied van aangepast sporten, sportparkmanagers, buurtsportcoaches, gedreven staf en een sportief management. We creëren een veilige plek waar medewerkers worden gezien, gewaardeerd en gestimuleerd het beste uit zichzelf te halen. Ieder werkt vanuit zijn eigen kracht. Daarbij staat klantgerichtheid, ondernemerschap en waarderend samenwerken met diverse partners centraal.

Clubhuis Regio Zwolle
De plek waar organisaties als SportService Zwolle en Regio Zwolle United samen kantoorhouden. Een plek waar overheden, ondernemers, onderwijsinstellingen, verenigingen en andere maatschappelijke organisaties elkaar ontmoeten en samenwerken rondom thema’s als sport, maatschappij en economie. Twee organisaties, één droom: het vitale hart van Regio Zwolle! Klik hier voor meer informatie.

Dit zeggen onze klanten over ons
Lees hier de verhalen van onze klanten over het gebruik van onze diensten en/of producten.

Onze kernwaarden:
We hebben passie voor sport, handelen professioneel, zijn ondernemend en verbindend en werken klantgericht!

Medewerkers

Arjan Jansen

Verenigingsadviseur

a.jansen@sportservicezwolle.nl

Sanne Winkler

Verenigingsadviseur

s.winkler@sportservicezwolle.nl

Dion Reijnen

Verenigingsadviseur
+1 functie

d.reijnen@sportservicezwolle.nl

Marco Welink


+2 functies

m.welink@sportservicezwolle.nl

Thijs Keuper

Coördinator sportaccommodaties
+2 functies

t.keuper@sportservicezwolle.nl

Marcus Jan Schiere

Sportpark manager Zwolle - Zuid

mj.schiere@sportservicezwolle.nl

Dennis ter Bruggen

Coordinator Zwolle - Zuid
+1 functie

d.terbruggen@sportservicezwolle.nl

Erica Manenschijn

Buurtsportcoach

e.manenschijn@sportservicezwolle.nl

Hilde Brinkman

Buurtsportcoach

h.brinkman@sportservicezwolle.nl

Lisa-Marie Bosma

Buurtsportcoach

lm.bosma@sportservicezwolle.nl

Aniek Achterkamp

Buurtsportcoach

a.achterkamp@sportservicezwolle.nl

Bram Winterkamp

Buurtsportcoach

b.winterkamp@sportservicezwolle.nl

Tom Holleboom

Buurtsportcoach

t.holleboom@sportservicezwolle.nl

Leontien Thewissen

Buurtsportcoach
+1 functie

l.thewissen@sportservicezwolle.nl

Jason Huisman

Coordinator Zwolle Centrum
+1 functie

j.huisman@sportservicezwolle.nl

Koen Tip

Buurtsportcoach
+1 functie

k.tip@sportservicezwolle.nl

Joël Visscher

Buurtsportcoach

j.visscher@sportservicezwolle.nl

Mireille Huzen

Buurtsportcoach

m.huzen@sportservicezwolle.nl

Annemiek Bruintjes

Buurtsportcoach

a.bruintjes@sportservicezwolle.nl

Sven Ester

Buurtsportcoach

s.ester@sportservicezwolle.nl

Ramon Flokstra

Buurtsportcoach

r.flokstra@sportservicezwolle.nl

Rens van Benthem

Buurtsportcoach

r.vanbenthem@sportservicezwolle.nl

Veronique Habekotte

Sportcoach Marslanden

v.habekotte@sportservicezwolle.nl

Janita Kist

Clubkadercoach
+1 functie

j.kist@sportservicezwolle.nl

Annejet Cramer

Coordinator Aa-landen / Holtenbroek
+1 functie

a.cramer@sportservicezwolle.nl

Louk Tijink

Buurtsportcoach

l.tijink@sportservicezwolle.nl

Erica de Bok

Buurtsportcoach
+1 functie

e.debok@sportservicezwolle.nl

Maaike van Vugt

Buurtsportcoach

m.vanvugt@sportservicezwolle.nl

Tess van der Flier

Buurtsportcoach

t.vanderflier@sportservicezwolle.nl

Brian Rispens

Buurtsportcoach

b.rispens@sportservicezwolle.nl

Annemie Scherpenzeel

Coordinator Stadshagen / Westenholte
+1 functie

a.scherpenzeel@sportservicezwolle.nl

Linda de Graaff

Buurtsportcoach

l.degraaff@sportservicezwolle.nl

Anouk Bourgonje

Buurtsportcoach
+1 functie

a.bourgonje@sportservicezwolle.nl

Linde Cruijsen

Buurtsportcoach

l.cruijsen@sportservicezwolle.nl

Lianne Kuijper

Buurtsportcoach

l.kuijper@sportservicezwolle.nl

Jeffrey van der Vlist

Sportcoach Stadshagen/Westenholte

j.vandervlist@sportservicezwolle.nl

Pieter Speelman

Buurtsportcoach

p.speelman@sportservicezwolle.nl

Sanne Weijschede

Coordinator Stadshagen / Westenholte
+1 functie

s.weijschede@sportservicezwolle.nl

Stan Roosken

Buurtsportcoach

s.roosken@sportservicezwolle.nl

Erik Schonewille

Projectcoordinator
+2 functies

e.schonewille@sportservicezwolle.nl

Loes Boetes

Coördinator Aangepast Sporten IJsselland

l.boetes@sportservicezwolle.nl

Thijs Post

Buurtsportcoach Aangepast sporten

t.post@sportservicezwolle.nl

Kelvin Smits

Buurtsportcoach Aangepast Sporten
+1 functie

k.smits@sportservicezwolle.nl

Nathalie van den Berg

Secretaresse
+2 functies

n.vandenberg@sportservicezwolle.nl

Esther van der Steenhoven

Secretariaat

e.vandersteenhoven@sportservicezwolle.nl

Liselot ter Harmsel

Projectleider-Adviseur-Specialist Onderzoek

l.terharmsel@sportservicezwolle.nl

Mandy Hogeveen

Medewerker planning en verhuur

m.hogeveen@sportservicezwolle.nl gsa@sportservicezwolle.nl

Sharon Wassen

Marketing Communicatie Adviseur

s.wassen@sportservicezwolle.nl

Jan Draaijer

Financieel administrateur

j.draaijer@sportservicezwolle.nl

Jolanda Van der Veer

Directeur - Bestuurder

j.vanderveer@sportservicezwolle.nl

Roger Knoops

Manager

r.knoops@sportservicezwolle.nl

Martijn Mellema

Manager

m.mellema@sportservicezwolle.nl

Bert Bunnik

Voorzitter Raad van Toezicht

secretariaat@sportservicezwolle.nl

Alfred Peterson

Lid Raad van Toezicht

secretariaat@sportservicezwolle.nl

Floris Suijdendorp

Lid Raad van Toezicht

secretariaat@sportservicezwolle.nl