Over Ons

SportService Zwolle is dé verbinder van sport, bewegen en beleven voor iedere Zwollenaar en omliggende regio, waarbij sport als doel- en middel de drijvende kracht is achter elke samenwerking. Onze ambitie is van Zwolle een sportstad te maken waar sport en bewegen dé basis is voor een gezonde leefstijl. We doen dit voor inwoners door krachten te bundelen met sportverenigingen, onderwijs, maatschappelijke organisaties en bedrijven. Dit geeft ons energie en daar zijn we trots op.

Als kennis-en adviescentrum op het gebied van sport & bewegen ontwikkelen onze professionals met passie vernieuwende sport- en beweegarrangementen voor jongen oud. Zo versterken we de meerwaarde van sport, bewegen en beleven in de regio. En stimuleren we een leven lang sporten en dragen we bij aan een vitale regio Zwolle.

We hechten waarde aan een veilig werkklimaat en goede arbeidsomstandigheden voor onze medewerkers en creëren een plek waar medewerkers worden gezien, gewaardeerd en gestimuleerd het beste uit zichzelf te halen. Daarbij staat klantgerichtheid, ondernemerschap en waarderend samenwerken met diverse partners centraal.

In samenwerking met de gemeente Zwolle maken we het sportbeleid tot een succes.

Sport, beweeg en beleef!

Onze kernwaarden:
We hebben passie voor sport, handelen professioneel, zijn ondernemend en verbindend en werken klantgericht!

Medewerkers

Nathalie van den Berg

Secretaresse
+2 functies

n.vandenberg@sportservicezwolle.nl

Jan Draaijer

Financieel administrateur

j.draaijer@sportservicezwolle.nl

Sharon Wassen

Brand Manager

s.zuidema@sportservicezwolle.nl

Arjan Jansen

Verenigingsadviseur

a.jansen@sportservicezwolle.nl

Sanne Winkler

Verenigingsadviseur

s.winkler@sportservicezwolle.nl

Dion Reijnen

Verenigingsadviseur
+1 functie

d.reijnen@sportservicezwolle.nl

Marco Welink


+2 functies

m.welink@sportservicezwolle.nl

Thijs Keuper

Coördinator sportaccommodaties
+2 functies

t.keuper@sportservicezwolle.nl

Marcus Jan Schiere

Sportpark manager Zwolle - Zuid

mj.schiere@sportservicezwolle.nl

Robbert Bonsink

Sportpark manager

r.bonsink@sportservicezwolle.nl

Dennis ter Bruggen

Coordinator Zwolle - Zuid
+1 functie

d.terbruggen@sportservicezwolle.nl

Erica Manenschijn

Buurtsportcoach

e.manenschijn@sportservicezwolle.nl

Lisa-Marie Bosma

Buurtsportcoach

lm.bosma@sportservicezwolle.nl

Ryan Bloo

Buurtsportcoach

r.bloo@sportservicezwolle.nl

Esmee Smit

Buurtsportcoach
+1 functie

e.smit@sportservicezwolle.nl

Tom Holleboom

Buurtsportcoach

t.holleboom@sportservicezwolle.nl

Leontien Thewissen

Buurtsportcoach
+1 functie

l.thewissen@sportservicezwolle.nl

Jason Huisman

Coordinator Zwolle Centrum
+1 functie

j.huisman@sportservicezwolle.nl

Koen Tip

Buurtsportcoach

k.tip@sportservicezwolle.nl

Annemiek Bruintjes

Buurtsportcoach

a.bruintjes@sportservicezwolle.nl

Rens van Benthem

Buurtsportcoach

r.vanbenthem@sportservicezwolle.nl

Bram van Bessen

Verenigingscoach

Annejet Cramer

Coordinator Aa-landen / Holtenbroek
+1 functie

a.cramer@sportservicezwolle.nl

Joël Visscher

Buurtsportcoach

j.visscher@sportservicezwolle.nl

Louk Tijink

Buurtsportcoach

l.tijink@sportservicezwolle.nl

Maaike van Vugt

Buurtsportcoach

m.vanvugt@sportservicezwolle.nl

Brian Rispens

Buurtsportcoach

b.rispens@sportservicezwolle.nl

Annemie Scherpenzeel

Coordinator Stadshagen / Westenholte
+1 functie

a.scherpenzeel@sportservicezwolle.nl

Sharon de Witte

Buurtsportcoach

s.dewitte@sportservicezwolle.nl

Linda de Graaff

Buurtsportcoach

l.degraaff@sportservicezwolle.nl

Anouk Bourgonje

Buurtsportcoach
+1 functie

a.bourgonje@sportservicezwolle.nl

Linde Cruijsen

Buurtsportcoach

l.cruijsen@sportservicezwolle.nl

Tijmen Maakal

Buurtsportcoach

t.maakal@sportservicezwolle.nl

Sanne Weijschede

Think coordinator
+1 functie

s.weijschede@sportservicezwolle.nl

Erik Schonewille

Projectcoordinator
+2 functies

e.schonewille@sportservicezwolle.nl

Loes Boetes

Coördinator Aangepast Sporten IJsselland

l.boetes@sportservicezwolle.nl

Thijs Post

Buurtsportcoach Aangepast sporten

t.post@sportservicezwolle.nl

Arno de Swart

Talentregisseur
+1 functie

a.deswart@sportservicezwolle.nl

Jolanda Van der Veer

Directeur - Bestuurder

j.vanderveer@sportservicezwolle.nl

Roger Knoops

Manager

r.knoops@sportservicezwolle.nl

Martijn Mellema

Manager

m.mellema@sportservicezwolle.nl

Bert Bunnik

Voorzitter Raad van Toezicht

secretariaat@sportservicezwolle.nl

Alfred Peterson

Lid Raad van Toezicht

secretariaat@sportservicezwolle.nl

Floris Suijdendorp

Lid Raad van Toezicht

secretariaat@sportservicezwolle.nl