Over SportService Zwolle

SportService Zwolle is dé verbinder van sport, bewegen en beleven voor iedere Zwollenaar. Voor sportverenigingen, onderwijs, maatschappelijke organisaties en bedrijven.

We zorgen ervoor dat iedere Zwollenaar de sport, beweging of beleving vindt die bij hem of haar past! Onze sportstimulering, advisering, organisatie en uitvoering zijn hierin leidend. Én dragen we bij aan een veilig sportklimaat op de sportparken, bij onze evenementen en accommodaties zodat sport- en bewegen voor iedereen mogelijk en toegankelijk is. 

We zijn constant in beweging om voor onze klanten iedere vorm van sport- en bewegen te laten aansluiten bij zijn/haar vraag.  Onze medewerkers zijn proactief, door passie gedreven en zijn de voorlopers op de ontwikkelingen in de markt. Zo creëren we de meerwaarde van sport, bewegen en beleven voor iedere Zwollenaar. 

Onze krachten bundelen we samen met onderwijs, sportverenigingen, bedrijven, maatschappelijke organisaties en de gemeente Zwolle. Samen winnen we de sport, de beweging en de beleving! 

Sport, beweeg en beleef!


Download ons jaarverslag van 2017 en WNT - Verantwoording
pdf

Onze doelen

Onze speerpunten

Sport als doel
Sport als middel
Sportvereniging als pijler
Topsport als voorbeeld

Dit willen we bereiken door

Verbeteren kwaliteit sport- en beweegaanbod;
Versterken van de sportverenigingen;
Actief stimuleren van sport en bewegen.

Medewerkers

Roger Knoops

Manager uitvoeringsprogramma

r.knoops@sportservicezwolle.nl

Nathalie van den Berg

Secretaresse

n.vandenberg@sportservicezwolle.nl

Monique Metselaar

Secretaresse Medewerker verhuur sportaccommodaties

m.metselaar@sportservicezwolle.nl gsa@sportservicezwolle.nl

Jan Draaijer

Administrateur

j.draaijer@sportservicezwolle.nl

Thijs Keuper

Coördinator sportaccommodaties Coördinator sportaccommodatie Het Anker Sportparkmanager sportpark De Verbinding

t.keuper@sportservicezwolle.nl

Dion Reijnen

Verenigingsadviseur Holtenbroek/AA-landen Projectleider Playing for Succes

dion@sportservicezwolle.nl

Loes Boetes

Coördinator aangepast sporten

l.boetes@sportservicezwolle.nl

Thijs Post

Buurtsportcoach aangepast sporten

t.post@sportservicezwolle.nl

Arno de Swart

Stadsdeelcoördinator Stadshagen / Westenholte Buurtsportcoach Stadshagen / Westenholte

a.deswart@sportservicezwolle.nl

Arjan Jansen

Verenigingsadviseur Stadshagen / Westenholte

a.jansen@sportservicezwolle.nl

Leontien Thewissen

Buurtsportcoach Stadshagen/Westenholte Programmaleider bewegingsonderwijs

l.thewissen@sportservicezwolle.nl

Baukje van Wieren

Buurtsportcoach Stadshagen/Westenholte

b.vanwieren@sportservicezwolle.nl

Sharon de Witte

Buurtsportcoach Stadshagen / Westenholte

s.dewitte@sportservicezwolle.nl

Martijn Mellema

Manager Uitvoeringsprogramma

m.mellema@sportservicezwolle.nl

Annejet Cramer

Buurtsportcoach Holtenbroek/ AA landen

a.cramer@sportservicezwolle.nl

Sanne Winkler

Verenigingsadviseur Centrum

s.winkler@sportservicezwolle.nl

Koen Tip

Buurtsportcoach Centrum (Berkum en Pierik)

k.tip@sportservicezwolle.nl

Sanne Weijschede

Buurtsportcoach Centrum Stadsdeelcoördinator Centrum

s.weijschede@sportservicezwolle.nl

Marja Houtzeel

Buurtsportcoach Centrum Buurtsportcoach peutergym

m.houtzeel@sportservicezwolle.nl

Marco Welink

Stadsdeelcoördinator Zwolle Zuid Verenigingsadviseur Zwolle Zuid Projectleider schoolsporttoernooien

m.welink@sportservicezwolle.nl

Dennis ter Bruggen

Buurtsportcoach Zwolle-Zuid

d.terbruggen@sportservicezwolle.nl

Bert Bunnik

Voorzitter Raad van Toezicht

secretariaat@sportservicezwolle.nl

Alfred Peterson

Lid Raad van Toezicht

secretariaat@sportservicezwolle.nl

Floris Suijdendorp

Lid Raad van Toezicht

secretariaat@sportservicezwolle.nl

Sharon Zuidema

Brand Manager Marketing en Communicatie

s.zuidema@sportservicezwolle.nl

Erica Maneschijn

Buurtsportcoach Zwolle Zuid

e.maneschijn@sportservicezwolle.nl

Aniek Achterkamp

Buurtsportcoach Zwolle Zuid

a.achterkamp@sportservicezwolle.nl

Erik Schonewille

Projectleider PEC Zwolle Street League Coordinator Zwemvangnet JeugdFonds Sport

e.schonewille@sportservicezwolle.nl

Linda de Graaff

Buurtsportcoach Stadshagen / Westenholte

l.degraaff@sportservicezwolle.nl
SSZ logo

Draai je tablet

De website van SportService Zwolle werkt het beste op tablets in landcape mode. Draai je tablet om de website te activeren.