Over SportService Zwolle
SportService Zwolle (statutair opgericht 1 maart 2004) is 'aannemer' van het gemeentelijk sportbeleid. Op basis van een prestatieovereenkomst met de gemeente Zwolle geeft SportService Zwolle zelfstandig uitvoering aan het gemeentelijk sportbeleid. Binnen de kaders van dat beleid heeft de organisatie haar eigen visie op de wijze waarop de te behalen doelstellingen binnen het gemeentelijke sportbeleid gerealiseerd kunnen worden.

Hoofddoelstelling
Aan de hand van een kwalitatief goed sport- en beweegaanbod in de vorm van een doorgaande leerlijn zoveel mogelijk Zwollenaren actief aan het sporten en bewegen brengen én houden (lifetime sportparticipatie), bij voorkeur in georganiseerd verband.

Download ons jaarverslag van 2015
pdf

Onze doelen

Onze speerpunten

Sport als doel
Sport als middel
Sportvereniging als pijler
Topsport als voorbeeld

Dit willen we bereiken door

Verbeteren kwaliteit sport- en beweegaanbod;
Versterken van de sportverenigingen;
Actief stimuleren van sport en bewegen.

Medewerkers

Jeroen van Leeuwen

Directeur - bestuurder

j.vanleeuwen@sportservicezwolle.nl

Roger Knoops

Manager uitvoeringsprogramma

r.knoops@sportservicezwolle.nl

Nathalie van den Berg

Secretaresse Programmamedewerker zwemvangnet Coördinator Jeugdsportfonds Zwolle

n.vandenberg@sportservicezwolle.nl zwemvangnet@sportservicezwolle.nl zwolle@jeugdsportfonds.nl

Monique Metselaar

Secretaresse Medewerker verhuur sportaccommodaties

m.metselaar@sportservicezwolle.nl gsa@sportservicezwolle.nl

Jan Draaijer

Administrateur

j.draaijer@sportservicezwolle.nl

Annelies Spreeuwers

Marketing en communicatie medewerker

a.spreeuwers@sportservicezwolle.nl

Thijs Keuper

Coördinator sportaccommodaties Coördinator sportaccommodatie Het Anker Sportparkmanager sportpark De Verbinding

t.keuper@sportservicezwolle.nl

Dion Reijnen

Projectleider PEC Zwolle Street League Projectleider Playing for Succes

dion@peczwollestreetleague.nl

Loes Boetes

Coördinator aangepast sporten

l.boetes@sportservicezwolle.nl

Thijs Post

Buurtsportcoach aangepast sporten

t.post@sportservicezwolle.nl

Arno de Swart

Stadsdeelcoördinator Stadshagen / Westenholte Buurtsportcoach Stadshagen / Westenholte

a.deswart@sportservicezwolle.nl

Arjan Jansen

Verenigingsadviseur Stadshagen / Westenholte

a.jansen@sportservicezwolle.nl

Leontien Thewissen

Buurtsportcoach Stadshagen/Westenholte Programmaleider bewegingsonderwijs

l.thewissen@sportservicezwolle.nl

Baukje van Wieren

Buurtsportcoach Stadshagen/Westenholte

b.vanwieren@sportservicezwolle.nl

Sharon de Witte

Buurtsportcoach Stadshagen / Westenholte

s.dewitte@sportservicezwolle.nl

Linda Schwering

Buurtsportcoach Stadshagen / Westenholte

l.schwering@wijz.nu

Martijn Mellema

Stadsdeelcoördinator Holtenbroek/ AA-landen Verenigingsadviseur Holtenbroek/AA-landen

m.mellema@sportservicezwolle.nl

Annejet Cramer

Buurtsportcoach Holtenbroek/ AA landen

a.cramer@sportservicezwolle.nl

Marian van Gessel-Haanstra

Buurtsportcoach Holtenbroek/ AA-landen

m.vangessel@sportservicezwolle.nl

Arjen van der Schans

Buurtsportcoach Holtenbroek/ AA- landen

a.vanderschans@sportservicezwolle.nl

Yassine Assa

Buurtsportcoach Holtenbroek/ AA- landen

y.assa@travers.nl

Heleen de Witte

Stadsdeelcoördinator Centrum Buurtsportcoach Centrum

h.dewitte@sportservicezwolle.nl

Sanne Winkler

Verenigingsadviseur Centrum

s.winkler@sportservicezwolle.nl

Koen Tip

Buurtsportcoach Centrum (Berkum en Pierik)

k.tip@sportservicezwolle.nl

Sanne Weijschede

Buurtsportcoach Centrum (Assendorp, Veerrallee, Kamperpoort)

s.weijschede@sportservicezwolle.nl

Leon ten Klooster

Buurtsportcoach Centrum (Diezerpoort, Wipstrik)

l.tenklooster@sportservicezwolle.nl

Marja Houtzeel

Buurtsportcoach Centrum Buurtsportcoach peutergym

m.houtzeel@sportservicezwolle.nl

Marco Welink

Stadsdeelcoördinator Zwolle Zuid Verenigingsadviseur Zwolle Zuid Projectleider schoolsporttoernooien

m.welink@sportservicezwolle.nl

Dennis ter Bruggen

Buurtsportcoach Zwolle-Zuid

d.terbruggen@sportservicezwolle.nl

Ruth de Gunst

Buurtsportcoach Zwolle Zuid

r.degunst@sportservicezwolle.nl

Marloes Holterman

Buurtsportcoach Zwolle Zuid

m.holterman@wijz.nu
SSZ logo

Draai je tablet

De website van SportService Zwolle werkt het beste op tablets in landcape mode. Draai je tablet om de website te activeren.